• Yeni

Alphacool Eiszapfen Pressure Valve G1/4 - Krom

₺815,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Alphacool Eiszapfen basınç valfi. Sisteminizde daha fazla güvenlik için bir basınç valfi!

Normal bir sistemde normal bir dengeleme tankı genellikle artan basınç seviyelerini düzenlemek için yeterlidir. Sisteme yerleştirilen ürünler bile en az 2 bar'a kadar basınç testine tabi tutulur. Ancak döngülerinde gerçekten çok sayıda bileşen bulunan kullanıcılar için dinlenme ve çalışma arasındaki aşırı sıcaklık farkından dolayı çok yüksek basınç seviyeleri oluşabilir. Bazı bileşenler için bu, basıncın bir basınç valfi ile serbest bırakılmasını tavsiye eder!

Bu basınç valfi örneğin bir T parçasına kolayca vidalanabilir ve böylece bir döngünün herhangi bir yerine monte edilebilir. Bazı dengeleme tanklarında, genellikle bir basınç valfinin monte edilmesi için kullanılabilen sızdırmazlık kapaklarıyla kapatılan birkaç açıklık bulunur. G1/4” dişli bağlantısı da çok kısadır (yalnızca 4 mm) ve su soğutma sisteminizdeki diğer birçok montaj noktasına uyar. Vananın toplam yüksekliği (vida dişi hariç sadece 16 mm) size birçok kurulum seçeneği de sunar. Alt tarafındaki conta, sisteminizin sızdırmazlığını sağlamak için ekstra güvenlik sunar. Valf, 0,3-0,4 kg/cm2 veya 4,3-5,7 psi'lik aşırı basıncı serbest bırakabilir.

 

Teknik detaylar:

Malzeme: krom nikel kaplama pirinç

Bağlantı boyutu: G1/4”

Konu yüksekliği: 4mm

İpliksiz yükseklik: 16mm

Dış çap: 17mm

Serbest bırakılan basınç: 0,3-0,4 kg/cm2 veya 4,3-5,7psi (0,3-0,4 bar)

 


Teslimat kapsamı:

  • 1x Alphacool Eiszapfen basınç valfi G1/4 - krom

 

Uygulamaya ilişkin not
Lütfen yalnızca berrak şeffaf su soğutma sıvılarıyla birlikte kullanın. Pastel sıvılarının içindeki parçacıklar ve katkı maddeleri radyatör, pompa, soğutucu ve hortum gibi su soğutma ürünlerini tıkayabilir ve kalıcı hasar verebilir. Bu aynı zamanda üretici garantisinin de geçersiz kılınmasına neden olabilir.

 

4250197173605
1 Adet