• Yeni

Alphacool Apex RAM X4 Water Cooler - Black

₺5.150,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Alphacool Apex RAM X4 su soğutucusu, Alphacool D-RAM modülleriyle birlikte belleğiniz için maksimum soğutma performansı sunar. RAM giderek daha güçlü hale geldiğinden, ortaya çıkan atık ısının bir RAM su soğutucusu ile güvenilir bir şekilde dağıtılması tavsiye edilir. Apex optikleri ve dijital aRGB aydınlatma, şık bir görünüm sağlar.

Yüksek kaliteli RAM soğutucu
Modern donanım giderek daha fazla atık ısı ürettiğinden, güçlü ve güvenilir soğutma hayati önem taşıyor. Apex RAM X4, 3 mm kalınlığındaki nikel kaplı bakır soğutucu tabanıyla tam olarak bu özellikleri sunuyor. En yeni RAM nesli için özel olarak optimize edilmiştir. Alphacool Apex RAM X4 su soğutucunun kurulumu basittir.

Not: Apex RAM X4 Su Soğutucunun monte edildiği RAM için ek Alphacool D-RAM modülleri gereklidir. Bu X4 soğutucu dört adede kadar RAM yuvasını kaplayabilir.

Apeks Tasarımı
Alphacool'un Apex ürün serisi, en üst düzeyde mükemmelliği temsil eder. Birinci sınıf malzemeler ve yenilikçi teknolojiler benzersiz bir birinci sınıf ürünü garanti eder. Tasarım dili diğer Apex ürünleriyle mükemmel uyum sağlayarak etkileyici bir genel resim yaratıyor.

Dijital aRGB aydınlatma
Toplam beş aRGB LED, göze çarpmayan ancak etkileyici bir aydınlatma sağlar; her bir LED, karşılık gelen bir denetleyici veya ana kart aracılığıyla ayrı ayrı kontrol edilebilir. Bu birçok yaratıcı olasılığın önünü açar.

Technical data
Dimensions (L x W x H) 127,50 x 45,00 x 17,30mm
Material cooler top Aluminium
Material water-bearing components PMMA (plastic)
Material cooler base Nickel-plated copper
Threads 2 x G1/4“
Power supply Digital aRGB 3-Pin 5V
Quantity digital aRGB LEDs 5
Pressure tested 8 bar
Max working temperature 60°C
Weight 270g
Color black


Warranty: 2 years
???? Warranty Terms

Uygulamaya ilişkin not
Lütfen yalnızca berrak şeffaf su soğutma sıvılarıyla birlikte kullanın. Pastel sıvılarının içindeki parçacıklar ve katkı maddeleri radyatör, pompa, soğutucu ve hortum gibi su soğutma ürünlerini tıkayabilir ve kalıcı hasar verebilir. Bu aynı zamanda üretici garantisinin de geçersiz kılınmasına neden olabilir.

4250197140003
1 Adet