Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM Water Block

₺2.762,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM su soğutucusu, Alphacool D-RAM modülleri (üretici no. 17268) ile birlikte RAM'iniz için mükemmel soğutma sunar. Dijital RGB LED Aurora aydınlatması ayrıca Alphacool Aurora ürünleriniz için ideal bir eklenti sunar.

Kalite ve tasarım
Soğutucunun kendisi, nikel kaplı 4 mm kalınlığında büyük bir bakır bloktan oluşur. Tasarım artık Alphacool'un tüm yeni Aurora ürünleriyle aynı. Saf bir Akrilik blok çok hoş olmadığı için hoş bir siyah çerçeve yerleştirdik. Bu, soğutucuyu daha ilginç hale getiriyor ve Aurora serisine uyumlu bir şekilde çok iyi uyuyor.

Adreslenebilir dijital LED'lere sahip LED şerit, RAM soğutucunun yan tarafına yerleştirilmiştir ve aynı hizadadır.

Dijital RGB aydınlatma
aRGB LED şeridinde altı adet dijital RGB LED bulunur. Tüm RAM soğutucusunu homojen bir şekilde aydınlatacak kadar. Her LED, uygun bir denetleyici ile ayrı ayrı kontrol edilebilir. Bu, özellikle diğer Alphacool Aurora su soğutma bileşenleriyle kombinasyon halinde çeşitli efektleri mümkün kılar, geçiş efektleri tüm PC'de görüntülenebilir. Örneğin, CPU bloğundan GPU bloğuna ve RAM soğutucusuna atlamak için dinamik aydınlatma modları kullanılabilir.

Akıllı aRGB bağlantısı
Adreslenebilir dijital RGB LED'ler, bilinen 3 pimli konektör aracılığıyla bağlanır. Başlık için uygun bir dişiden erkeğe konektör de dahildir. Bu, Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM su soğutucunun aRGB konektörü içeren tüm yaygın anakartlarla sorunsuz bir şekilde çalıştırılmasını mümkün kılmalıdır. Birkaç Alphacool Aurora ürünü kullanmak istiyorsanız, kablodaki entegre Y adaptörünü dört gözle bekleyebilirsiniz. Bu, satış sonrası adaptörleri kullanmak yerine tüm Aurora ürünlerini kolayca birbirine bağlayabileceğiniz anlamına gelir. En kötü durumda sadece uzatma kablolarına ihtiyaç duyulur.

Çok basit montaj
Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM'in kurulumu çok kolaydır. RAM modüllerini Alphacool Modüllerine yerleştirin, ısı transferinin optimum olmasını sağlamak için birlikte verilen termal malzemeleri kullanın ve ardından birlikte verilen vidaları kullanarak Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM bloğunu modüllere vidalayın.

 

Technical data:

  • W x T x H: 128 x 45 x 19 mm
  • Net weight: 258 g
  • Max working: temperature 60 °C
  • Material cooler: nickel plated copper
  • Material top: acrylic
  • Threads: 2 x G1/4“
  • Power supply: Digital RGB 3-Pin 5V
  • Pressure tested: 1,5 Bar
  • Certificates: CE, FC, ROHS

 

Download manual PDF: Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM Kühler
Download data sheet PDF: Alphacool Aurora Acryl X4 D-RAM Kühler

 

Uygulama ile ilgili not
Lütfen sadece berrak şeffaf su soğutma sıvıları ile birlikte kullanın. Pastel likitlerdeki partiküller ve katkı maddeleri radyatör, pompa, soğutucu ve hortum gibi su soğutma ürünlerini tıkayarak kalıcı hasarlara neden olabilir. Bu, üreticinin garantisinin de geçersiz olmasına neden olabilir.

4250197174671
1 Adet