• Yeni

Alphacool Eiszapfen PRO 16mm HardTube fitting G1/4 - Beyaz (6'lı Paket)

₺2.999,00
Vergi dahil
Adet

Alphacool'un Eiszapfen PRO sert boru bağlantı parçaları, tanıdık Eiszapfen bağlantı parçalarının geliştirilmesinde bir sonraki adımdır. Bağlantı parçalarının geliştirilmesinde Alphacool, PETG sert tüplerinin yüksek sıcaklıklarda deforme olması gibi özel bir soruna odaklandı. PETG 60°C'de deforme olmaya başlayabilir. Böyle bir sıcaklığa genellikle nadiren ulaşılmasına rağmen yine de meydana gelebilir. Eiszapfen PRO bağlantı parçaları bu sorunu en başından önler ve boruları yerinde tutar.

İçerisindeki yeni naylon ekler sayesinde deformasyon önlenir ve sert borular stabil hale gelir. Ayrıca bağlantı parçasında hâlâ bir O-halka ve bir sıkıştırma contası bulunur. Ancak temas alanı normal O-halkalara göre çok daha geniştir ve bu da daha iyi bir kavrama sağlar. Ek parça ve sıkıştırma contası ile boru içten ve dıştan güçlendirilir.

Ağır yükler altında bile HardTube kaymaz. Alphacool, 8 kg'ın üzerindeki çekme mukavemetini test etmiştir, bu nedenle gevşek borular konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Technical details
Material Brass
Colour White
Hight 23 mm
Diameter 26 mm
Thread length 5 mm
Thread G1/4“
HardTube size 16 mm
Compatibility PETG, acrylic, brass and glass tubes
Weight 42 g

 

Download Datasheet PDF: Alphacool Eiszapfen PRO 16mm HardTube Fitting G1/4 - White Sixpack

Fitting Map: You can find an interactive map of all Alphacool fittings here.

4250197174848
3 Adet