EK-HTC Classic 14mm Sert Boru Rakoru - Nickel

₺269,00
Vergi dahil
Adet

EK-HTC Classic 14 (Sert Boru Sıkıştırma) Bağlantı Parçaları, Akrilik ve PETG gibi katı borularla kullanılmak üzere tasarlanmış 16mm sert boru sıkıştırma bağlantı parçalarıdır. Yüksek kaliteli bir kaplamaya sahip EK-HTC Klasik Parçaları, özel döngü sıvı soğutma sisteminiz için estetik açıdan çekici ve güvenli bir seçenektir. Hiçbir ilave markalaşma ile müdahaleci olmayan, minimalist bir görünüm.

Kilitleme halkası, halkanın altındaki lastik contayı sıkıştırarak katı borunun bağlantı elemanından çekilmesini önler. EK-HTC Klasik bağlantı parçaları, nikel, siyah ve siyah nikel gibi en popüler üç renk seçeneğiyle sunulmaktadır.

Diken ve halka CNC işlenmiş pirinçten imal edilmiştir ve conta kaliteli kauçuk O-ringlerden yapılmıştır.

Taban bağlantı yüzeyi pürüzsüzdür ve yeterli kavrama yüzeyine sahip değildir, ancak oluğun içi 9 mm altıgen Allen anahtar deseni ile sokulmuştur. Bağlantı parçasını takarken parmak uçlarında cildin zarar görmesini önlemek için 9 mm'lik Allen Anahtarı (ayrıca satın alınır) kullanılması şiddetle önerilir. Lütfen, diğer sıvı soğutma ürünlerine zarar vermemek için Allen Anahtar 9mm kullanarak montaj dikenleri takarken aşırı güç kullanmamanız tavsiye edilir!

Bu armatürlerin diğer tüm EK Su Blokları sıvı soğutma ürünleriyle uyumlu olduğu garanti edilmiştir.

Teknik veri:

- Diş: G1 / 4 "BSP; 4.5mm erkek diş uzunluğu
- Desteklenen tüp: 14mm OD
- Bir bağlantı elemanının dış çapı: 21mm
- Kurulu yükseklik: 10mm
- Uyumlu katı boru: Akrilik, PETG, Bakır, Pirinç, Paslanmaz Çelik

3831109818114
16 Adet