• Yeni

Alphacool ES Distro Plate C2 (Manifolt)

₺2.590,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Alphacool ES Distro Plakalar sistemde düzen sağlar ve hızlı açılan bağlantı elemanlarıyla birlikte bileşenlerin değişimini kolaylaştırır. Kapsamlı montaj seçenekleri sunarlar ve su soğutmayla donatılacak her türlü kurumsal sistem için ideal temeli oluştururlar.

Montaj seçenekleri
ES Distro Plakalar birçok şekilde monte edilebilir. En kolay ve en hızlı seçenek, birlikte verilen kendinden yapışkanlı Velcro aracılığıyla montajdır. Bir tarafı doğrudan Distro Plakaya, diğer tarafı kasanın herhangi bir yerine yapıştırılarak yapıştırılır. Bundan sonra Distro Plakayı Velcro'nun üzerine yerleştirebilirsiniz. Çoklu kurulum seçenekleri sağlamak için Velcro'nun yanı sıra özel ayaklar ve montaj çerçeveleri de dahildir. Montaj aksesuarlarıyla Distro Plate, 120 veya 140 mm'lik herhangi bir fan alanına monte edilebilir. Birlikte verilen ayaklar ayrıca tek ayak üzerine dikey montaj seçeneği de dahil olmak üzere birçok montaj seçeneği sunar. ES Distro Plakanın yanlarında ve arkasında bulunan çeşitli dişli delikler, Alphacool'un sunucu raflarındaki özel montaj rayları için özelleştirilmiş delikler de dahil olmak üzere daha doğrudan montaj seçenekleri sunar.

Bağlantı seçenekleri
ES Distro Plate C5, G1/4 formatında 5mm derinliğinde dişlerle toplam 22 bağlantı seçeneğine sahiptir. Uzun kenarlarda 5, üst kenarlarda 10, ön kenarlarda ise birer bağlantı dişi bulunmaktadır. Ancak tüm bağlantıların çiftler halinde olduğuna dikkat etmek önemlidir. Yani yalnızca üst veya yan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bunun istisnası 3 taraflı bağlantı noktalarıdır. Burada sadece yan, üst veya ön taraftaki bağlantı kullanılabilir. Tam seçenekler talimatlarda gösterilmektedir. Bu konfigürasyon, su devresindeki tüm bileşenlerin Distro Plakaya bağlanmasını çok kolaylaştırır. Elbette birkaç ES Distro Plaka da seri olarak bağlanabilir.

Neden ES Distro Plaka?
Özellikle dar sunucu kasalarında su soğutmanın temiz bir şekilde kurulmasına izin verilmesi önemlidir. Soğutma döngüsünü önceden çizerseniz Distro Plaka için ideal yeri hızlı bir şekilde bulacaksınız. İdeal yer, tüm hortumların mümkün olduğu kadar düz bir şekilde döşenebildiği yerdir; mümkün olduğunca boruların çok sıkı bükülmesinden kaçınılmalıdır. Bileşenlerin değiştirilmesi gerekiyorsa, harici dişli Alphacool ES hızlı konektörlerin kullanılması önerilir. Bu şekilde döngüdeki tüm bileşenler hızlı konektörlerle doğrudan Distro Plakaya monte edilebilir. Bu, örneğin bir veya daha fazla radyatörün çok hızlı bir şekilde değiştirilmesini mümkün kılar. Ek veya daha büyük radyatörler de kolaylıkla entegre edilebilir veya değiştirilebilir.

Teknik veri
Boyutlar (U x G x Y) : 56 x 52 x 22,5 mm
Üst malzeme : Asetal
Malzeme tabanı : Nikel kaplı bakır
Dişler : 14 x G1/4“
Basınç : test edildi 8 bar
Maksimum çalışma sıcaklığı : 60°C
Renk : Siyah

4250197129930
1 Adet