Alphacool Eisfluegel G1/4 Square Flow Meter - Acetal
  • Alphacool Eisfluegel G1/4 Square Flow Meter - Acetal
  • Alphacool Eisfluegel G1/4 Square Flow Meter - Acetal
  • Alphacool Eisfluegel G1/4 Square Flow Meter - Acetal
  • Alphacool Eisfluegel G1/4 Square Flow Meter - Acetal

Alphacool Eisfluegel G1/4 Square Flow Meter - Acetal

₺325,00
Vergi dahil
Adet
Stokta yok


Alfacool “Eisfluegel”: Katma değeri olan akış göstergesi!

Bir bilgisayarda su soğutma her zaman görsel bir yükseltme görevi görür. Düzgünce düzenlenmiş hortumlar veya HardTubes etkileyici bir manzara sunar. Alphacool “Eisfluegel” ile ekstra bir göz alıcı ekleyebilirsiniz. Fan tekerleğinin sessiz devri daima akış yönünü gösterir.

Asetal ve pleksiglas kombinasyonu, herhangi bir sisteme sorunsuzca uyan kazanan bir kombinasyondur. Su akışı için gerekli olan iki ¼ ”vida dişinin yanı sıra, Alphacool“ Eisfluegel ”ayrıca üst kısmında birçok amaç için kullanılabilen başka bir vida dişine sahiptir: aydınlatma, doldurma deliği, boşaltma deliği veya açılı bir parça olarak - işlevsellik Üst iplik çıkış olarak kullanılsa bile yine de garantilidir.

İçinde altı kanatlı vantilatör de pleksiglastan yapılmıştır ve dış tarafları mavi ve sarı olmak üzere iki farklı renkte işaretlenmiştir. Daha büyük kontrastlı taraf, sıvının rengine bağlı olarak seçilebilir.

Teknik özellikler

Malzemeler: asetal, pleksiglas, naylon
Renkler: siyah, şeffaf, sarı, mavi
Boyutlar (LxWxH): 44,5 x 32,1 x 48,4 mm
Vida dişleri: 3x G1 / 4 ”
Teslimat kapsamı

1x Alphacool “Eisfluegel”
1x G1 / 4 ”vida tapası


Farkındalık:
Dikkat: Mayhems üreticisi, Mayhems sıvılarının, özellikle de Aurora ürün yelpazesinin, yalnızca gösteri ve modlama amaçlı üretilip dağıtılmasını tavsiye eder. Bunlar sistemde 14 günden fazla kullanılmamalıdır.

Ayrıca Mayhems sıvılarının su soğutma ürünlerine zarar verebileceğini ve Mayhems sıvılarının kullanılmasının aşağıdaki üreticiler tarafından sağlanan garantileri geçersiz kılabileceğini bildirmek isteriz: Koolance, Phobya, Alphacool, Aqua Computer, Watercool.

Tıkanma, alüminyum radyatörlerin aşınması, yapıştırılmış kapların bozulması vb. Gibi hasarlar, Mayhems kullanımının bir sonucudur, ancak Mayhems tarafından tazmin edilmeyecektir. Bu nedenle kullanım, kendi riski altındadır.

4250197173506