• -53%

EK-Quantum Kinetic TBE 120 DDC PWM D-RGB - Plexi

₺7.990,00
₺3.755,30 53% kazanın
Vergi dahil

6 Ay teşhir ve fuar ürünlerinde kullanılmış OUTLET üründür. Kontrolü ve bakımları yapılmıştır. Ürün Outlet fotoğraflarında görüldüğü gibi teslim edilecektir. Uygun fiyatlı küçük ebatlı canavar arayanlar için idealdir...

Not: Üründe mevcut olan DDC 4.2 PWM motor 2 yıl GARANTİLİDİR.

Adet
Stoktaki son ürünler

6 Ay teşhir ve fuar ürünlerinde kullanılmış OUTLET üründür. Kontrolü ve bakımları yapılmıştır. Ürün Outlet fotoğraflarında görüldüğü gibi teslim edilecektir. Uygun fiyatlı küçük ebatlı canavar arayanlar için idealdir...

Not: Üründe mevcut olan DDC 4.2 PWM motor 2 yıl GARANTİLİDİR.

EK-Quantum Kinetic TBE 120 DDC PWM D-RGB kombo ünitesi, nihai gücü küçük bir form faktöründe getiren, pazarda kanıtlanmış bir DDC pompasına dayanan bir pompa-hazne grubudur. Yeni Kinetic kombo birimleri, EK Quantum Line ürün serisinin bir parçasıdır ve gelişmiş adreslenebilir D-RGB aydınlatma uygulaması ve küçük form faktörlü bilgisayar meraklıları topluluğunun favorisi olan gerçek bir DDC 4.2 pompasıyla birlikte gelir! Rezervuar, kullanıcıların sıvı soğutma döngüleri için en uygun kurulumu seçebilmeleri için toplam altı adet G1/4" bağlantı noktası ile donatılmıştır. DDC motor, alttaki entegre soğutucu tarafından soğutulur.

Dökme akrilik üstte üç adet G1/4" bağlantı noktası bulunur. Bağlantı noktalarından biri, üst kısım bir giriş olarak kullanılacaksa soğutma sıvısının haznenin içine sıçramasını önlemeye yardımcı olan nikel kaplı pirinç iç boru ile birlikte kullanılabilir. . Bu, havanın pompa tarafından emilme ve soğutma sıvısının köpürme olasılığını da azaltır. Bu boru, boyut kısıtlamaları nedeniyle girdap önleyici ek parça ile kullanılamaz.  Üç üst bağlantı noktasından herhangi biri, sistemi doldurmak için de kullanılabilir veya ek aksesuarlar ekleyerek (termal problar, LED'ler, vb.)

EK Quantum Kinetic TBE DDC pump reservoir combo

Yine CNC ile işlenmiş dökme akrilikten yapılmış alt kombo muhafazada endüstri standardı başka üç G1/4" bağlantı noktası daha mevcuttur. Giriş ve çıkış bağlantı noktalarının yanı sıra, isteğe bağlı giriş veya tahliye bağlantı noktası olarak kullanılabilen bir yan bağlantı noktasına sahiptir. . Montaj, pompa-hazne birleşik ünitesinin altındaki 4 sütun aracılığıyla yapılır. Adreslenebilir LED'ler, soğutucuya doğru yönlendirilmiş bir halka içine yerleştirilmiştir. Birleşik ünitenin D-RGB LED'indeki istenmeyen sıcak noktalar, bir CNC işlenmiş alüminyum parça.

60 mm çaplı boru, yüksek kaliteli dökme akrilik malzemeden yapılırken rezervuar tabanı/pompa üstü CNC ile işlenmiş cam benzeri dökme akrilik malzemeden yapılmıştır. Sızdırmazlık, kaliteli bir EPDM o-ring ile gerçekleştirilir.

Entegre adreslenebilir D-RGB, tüm ana anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileriyle uyumludur. 3 pimli LED konnektöründeki ok işareti, D-RGB başlığındaki +5V işaretiyle hizalanmalıdır.

Bu rezervuar, EK-RES X3 serisi rezervuarlar tarafından kullanılan daha uzun akrilik tüplerle kolayca yükseltilebilir.

Teknik özellikler:
- Rezervuar çapı 60mm
- Rezervuarsız hacim: ~115mL
- Toplam ünite yüksekliği: 120mm
- Montaj deliği düzeni: 50x50mm
- D-RGB konektör standart 3 pimli (+5V, Dijital, Bloke, Toprak)

Pompa elektriksel ve mekanik özellikleri:
- Boyutlar (G x D x Y): 90 x 62 x 38 mm
- Motor: Elektronik olarak değiştirilen bilyalı yataklı motor
- Anma gerilimi: 12 V DC
- Güç tüketimi: 20W
- Maksimum kafa basıncı: 5,2 m'ye kadar
- Maksimum akış hızı: 1000 L/h'ye kadar
- Maksimum sıvı sıcaklığı: 60 °C
- Malzemeler: Paslanmaz çelik, PPS-GF40, EPDM O-ringler, Alüminyum oksit, taş kömürü
- Güç konektörü: SATA gücü ve 4-Pinli PWM FAN konektörü

Kutu İçeriği:
- EK-Kuantum Kinetik TBE 120 DDC PWM D-RGB
- Montaj mekanizması
- Kurulum kılavuzu

Made in Slovenia - EU!
Pump motor made in Hungary - EU!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • DDC pompası suyla yağlanır ve kuru çalıştırılmamalıdır; aksi halde kalıcı yatak hasarı meydana gelebilir.
  • Bu ürün herhangi bir alüminyum Fluid Gaming parçasıyla birlikte MONTE EDİLMEMELİDİR!
3831109819647
2 Adet