EK-FC980 GTX Ekran Kartı Bloğu – Acetal+Nickel - Modifiye Malzemecisi

EK-FC980 GTX Ekran Kartı Bloğu – Acetal+Nickel

Yeni

Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir...

Detaylar

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

517,00 TL

Detaylar

AÇIKLAMA

Uyumlu Ekran Kartları Listesi İçin: http://configurator.ekwb.com/waterblock/3831109869253

EK-FC980 GTX, NVIDIA referanslı (NVA-1G401) tasarım GeForce GTX 980 serisi ekran kartları için yüksek performanslı tam kapaklı bir su bloğudur. Ayrıntılı uyumluluk listesi için lütfen Soğutma Yapılandırıcısı çevrimiçi uyumluluk sistemini kontrol edin!

Su bu kritik alanların üstünden doğrudan aktığı için GPU, RAM ve VRM’yi (voltaj regülasyon modülü) doğrudan soğutur ve bu sayede grafik kartı ve VRM’nin yüksek overclock’larda kararlı kalmasını sağlar. EK-FC980 GTX su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını ters yönde etkilemeden ters su akışı ile sorunsuz çalışır. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sağlar.

Üst, elektrolitik bakırdan yapılırken üst kalite POM Asetal malzemeden yapılır. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç tutamaklar önceden kurulmuştur ve güvenli, ağrısız kurulum prosedürüne izin verir. Blok, kapalı M2.5 DIN7985 vidalar ile monte edilmiş ve orijinal NVIDIA arka plakasının yeniden kullanılmasına izin vermektedir.

EKWB, grafik kartınızın görünümünü iyileştiren ve devre kartı VRM bölümüne pasif soğutma sağlayan estetik tutucu arka plakanın (EK-FC980 GTX Arka Panel – Siyah, Nikel, Mavi, Kırmızı, Altın) satın alınmasını önerir.

G1 / 4 “dişli rakorlar FC terminalinin her iki tarafında da kullanılabilir EK-FC Terminali (DUAL, TRIPLE veya QUAD tipi) kullanılarak tek bir ATX form faktör anakart üzerinde dört adede kadar EK-FC980 GTX su bloğu kullanılabilir Sistem veya diğer ara bağlantı araçlarını kullanırken, lütfen EK-FC Bridge & Link sisteminin bu su bloğu ile uyumlu olmadığını unutmayın.

EK-FC980 GTX serisi ürün ayrıca fabrikada sıvı soğutmalı NVIDIA GeForce GTX 980 HydroCopper serisi ekran kartları için EVGA’nın bir seçimidir.

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım