EK-Quantum Torque HDC 14 - Black

₺479,00
Vergi dahil
Adet

EK-Quantum Torque HDC 14 bağlantı parçaları, EK'nin Akrilik ve PETG gibi katı borularla kullanılmak üzere tasarlanmış yeni minimalist 14 mm sert boru sıkıştırma bağlantı parçalarıdır. Müdahaleci olmayan, ancak çarpıcı bir görünüme sahip ve hiçbir şekilde markalama YOK. Değiştirilebilir estetik renkli halkalarla tamamlanabilen bu ürünler, herkes için ideal bir seçimdir ve EK-Quantum serisi ürünlerle mükemmel uyum sağlar.

 

EK-Quantum Torque serisi ürünler, prestijli iF Tasarım Ödülü'nü aldı. Sağlam ve endüstriyel bir estetik, onları oluşturmak için kullanılan hassas üretim süreçlerini vurgulayarak Torque ailesini diğerlerinden ayırır. Ek olarak, meraklılar, armatür hattına kişisel bir vurgu vermek için benzersiz bir renk halkası ekleyebilir. Torque armatür ailesi, sıvı soğutma bileşenleri ile PC içindeki borular arasında güvenli ve modüler bir bağlantı sistemi sunar. Quantum Torque serisi ürünler açılı adaptörleri, döner ve statik uzatıcıları, ayırıcıları, G1/4" tapaları, tahliye vanalarını, bağlantı parçalarını ve çok daha fazlasını kapsar.

Kilitleme halkası, halkanın altındaki lastik contayı sıkıştırarak katı tüpün bağlantı parçasından çekilmesini önler. Dış taraftaki oluklar, elle daha kolay sıkma sağlar. Sıkıştırma halkasında, renkli estetik halkanın gösterilmesine olanak tanıyan EK Quantum imza şeklindeki oyuklar bulunur. Renkli halkalar birçok renkte mevcuttur ve sıkıştırma kilitleme halkasından önce bağlantı parçasına vidalanır. Estetik halkalar ayrı satılır.

Uydurma kancası ve sıkıştırma halkaları, benzersiz, yüksek kaliteli saten siyah kaplama ile kaplanmıştır. Her ikisi de CNC işlenmiş pirinçten yapılmıştır ve conta kaliteli kauçuk O-halkalardan yapılmıştır. Siyah EK-Quantum Torque serisi bağlantı parçaları, döngüdeki olası kirleticilerin seviyesini azaltmak için kasıtlı olarak iç tarafa boyanmamıştır.

Taban bağlantı yüzeyi pürüzsüzdür ve yeterli kavrama yüzeyine sahip değildir, ancak dikenin iç kısmı 9 mm'lik bir altıgen Alyen anahtar modeliyle yuvalanmıştır. Bağlantı parçasını takarken parmak uçlarının ciltte hasar görmesini önlemek için 9 mm Alyan Anahtarı (ayrı olarak satın alınır) kullanılması önemle tavsiye edilir. Diğer sıvı soğutma ürünlerinin hasar görmesini önlemek için, 9 mm Alyan Anahtarı kullanarak bağlantı çubuklarını takarken aşırı güç uygulamamanıza lütfen dikkat edin! Aşırı güç uygulandığında kırılacak ve böylece döngünüzün daha maliyetli bileşenlerinin hasar görmesini önleyecek şekilde yapılmış EK-Loop Çoklu Allen Anahtarını (6 mm, 8 mm, 9 mm) kullanmanızı öneririz.

Bu armatürlerin diğer tüm EK Water Blocks sıvı soğutma ürünleriyle uyumlu olduğu garanti edilmektedir.

Teknik veri:
- Kaplama: Saten siyahı
- Diş: G1/4" BSP; 4,5 mm erkek diş uzunluğu
- Desteklenen tüp: 14mm OD
- Bir armatürün dış çapı: 22mm
- Kurulu yükseklik: 15mm
- Uyumlu yekpare boru: Akrilik, PETG, Bakır, Pirinç, Paslanmaz Çelik

Avrupa'da Üretildi - Slovenya!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Korozyon, tortu ve biyolojik inhibitörler içeren, özel olarak tasarlanmış soğutma sıvılarının kullanılması, nikel kaplama bağlantı parçalarının hasar görmesini önlemek için zorunludur! EK, soğutma sıvıları bölümünde bu tür ürünlerden bir seçki sunuyor.
  • Lütfen katı boruyu takmadan önce contayı (o-ring) su damlalarıyla ıslatın.
  • Katı tüpü takarken aşırı güç uygulamayın!
  • Hasarı önlemek için bağlantı tırnaklarını 9mm Alyan Anahtarı ile takarken aşırı güç uygulamayın!
  • Conta (o-ring) hasarını önlemek için yeni kesilmiş masif borunun kenarlarına pah kırmak zorunludur. EK, 0,5 mm x 45° pah önerir.
  • Bu ürün herhangi bir alüminyum Fluid Gaming parçasıyla birlikte MONTE EDİLMEMELİDİR!
  • Siyah EK-Quantum Torque serisi bağlantı parçaları, döngüdeki olası kirleticilerin seviyesini azaltmak için kasıtlı olarak iç tarafa boyanmamıştır.
  • Estetik halkalar ayrı satılır.
3831109815960
14 Adet