EK-Quantum Flow Indicator D-RGB – Siyah - Modifiye Malzemecisi

EK-Quantum Flow Indicator D-RGB – Siyah

3831109827178

Yeni

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

412,00 TL

Detaylar

EK-Quantum Akış Göstergesi D-RGB, Quantum Line'a ait adreslenebilir RGB uygulamasına sahip birinci sınıf bir akış göstergesidir. Genellikle çıplak gözle görülmesi zor olan soğutma sıvısı akış hızını görsel olarak temsil eder. Bu, döngü işleminizin nominal olup olmadığını veya başka bir alanda pompa veya akışla ilgili sorun olup olmadığını anında görmek için çok yararlı olabilir. Bunun yanı sıra, çok şık, bu da onu döngünüzde olması için çok güzel bir estetik detay yapıyor.

EK stand-alone flow indicator

Hepsi dişi olan üç G1 / 4 "bağlantı noktasına sahiptir. İki bağlantı parçasıyla orta boruya monte edilebilir veya bir radyatör, pompa üzerindeki herhangi bir G1 / 4" bağlantı noktasına ve hatta bir ikili bağlantı kullanılarak bir bloğa sabitlenebilir. erkek dişli genişletici. İpliklerden herhangi biri giriş veya çıkış olarak kullanılabilir. Akış göstergesi, havanın gösterge içine sıkışmasını önleyen kapalı bir merkeze ve eğimli çark kanatlarına sahip benzersiz bir pervane gövdesine sahiptir.

EK D-RGB All

Bu ürün, tüm büyük anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileriyle uyumludur. 3 pinli adreslenebilir LED konektöründeki ok işareti, D-RGB (A-RGB) başlığındaki + 5V işaretiyle hizalanmalıdır. LED etkin noktalarını gizlemek ve tüm cihaz boyunca eşit aydınlatma sağlamak için anotlanmış bir alüminyum kapak kullanılır. Özelliklerde gövde içinde toplam 2 LED bulunur.


Bu akış göstergesi, EK-Quantum Vector GPU arka plakalarıyla aynı kaplamaya sahip anodize alüminyum kapaklı CNC ile işlenmiş dökme akrilik malzemeden üretilmiştir.

 

Enclosed:
- EK-Quantum Flow Indicator D-RGB
- G1/4" nickel-plated brass plug x 1

Made in Slovenia - EU!

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

EK-Quantum Flow Indicator D-RGB – Siyah

EK-Quantum Flow Indicator D-RGB – Siyah

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

15 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım