• Yeni

Alphacool Core Distro Plate O11 Dynamic Evo/XL ve Apex VPP Pompa

₺19.990,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Alphacool Core Distro Plate, O11 Dynamic Evo/XL'in görsel yükseltmesidir. Bu durum için tasarlanmıştır ve iç yan panele monte edilebilir.

Çekirdek Tasarımı
Alphacool'un Core Design serisinin temel öğesi krom kaplı, pirinç G1/4" konektörlerdir. Core Distro Plate ile bağlantı noktaları genellikle olduğu gibi bir dişe vidalanmak yerine girintilidir. Bu, Alphacool'un sorunun üstesinden gelmesini sağlar. Konektörlerin doğrudan akriliğe vidalanmasıyla çatlama nedeniyle olası sızıntının önlenmesi. Konektörler iki parçadan yapılmıştır, bir O-halkası vardır ve akriliğe monte edildiğinde birbirine karşıdır. Bu, yalnızca her bir konektörün mutlak sızdırmazlığını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda. ayrıca Alphacool'un Core Design serisinin temiz ve işlevsel görünümüne de olanak tanır.

Kolay kurulum
Bu dağıtım plakası, O11 Dynamic Evo/XL kasanın yan paneline kolayca takılabilir. Boyutların uyumlu olması koşuluyla diğer durumlarda kurulum da bir seçenektir. Ayrıntılar için lütfen ölçüm özelliklerine bakın. Pompanın Distro Plakanın arkasından çıktığını lütfen unutmayın.

Yüksek kaliteli malzeme seçimi ve parlak aydınlatma
Alphacool'un Core Distro Plakası yüksek kaliteli akrilikten yapılmıştır. Bu, soğutucunun engellenmeden görülebilmesini sağlar ve yerleşik dijital olarak adreslenebilir aRGB LED'lerden parlak aydınlatma sağlar. Aydınlatma, ana kart üzerindeki dijital aRGB başlığı aracılığıyla veya isteğe bağlı olarak Alphacool'un Aurora Eiscontrol aRGB denetleyicisi (ürün no.: 15360) aracılığıyla kontrol edilebilir.

Pompa
Alphacool'un Apex VPP'si küresel bir yatak kullanmaz ve seramik bir aksa dayanır. Motorun bobinleri içeriden dışarıya doğru hareket ettirilmiştir. Bu değişiklikler, pompanın temelde daha kararlı ve daha düzgün çalışmasını sağladı ve ortaya çıkan titreşimler önemli ölçüde azaldı. Bir diğer olumlu yan etki ise güç tüketiminin neredeyse yarı yarıya azalmasıdır.

Kontrol
Apex VPP pompasında anakarta veya harici denetleyiciye bağlanan 4 pinli bir fan konektörü bulunur. Bu, PWM yoluyla pompanın hız aralığını kontrol etmenize ve RPM sinyalini okumanıza olanak tanır. Pompa, bir SATA konektörü kullanılarak güç kaynağına bağlanır.

 


Uyumluluk:

- O11 Dynamic Evo Case
- O11 Dynamic XL Case
- O11 Dynamic Evo XL Case

 

Technical data
Dimensions (L x W x H) 360,00 x 141,00 x 77,80mm
Dimensions (L x W x H) without pump and mounting 360,00 x 141,00 x 41,30mm
Material Acrylic
Volume approx. 200ml
Pump compatibility VPP/D5
Threads 9x G1/4“ + 1x Fillport and 1x Drainport
Maximum working temperature 60 °C
Pressure tested 0,8 Bar
Quantity digital aRGB LEDs 18
Power digital aRGB LEDs 5V
Power connection digital aRGB LEDs 3-Pin JST + 3-Pin 5V
Weight 2500g
Color transparent

 

Technical data pump
Material pump synthetic material
Material pump cover aluminium
Material axle ceramics
Connections 4-Pin PWM | SATA
Rotational speed 2500 - 4500 RPM
Cable lengths 4-Pin PWM - 48cm | SATA - 48cm
Operating voltage 8-13V DC / 14W IP32
Starting voltage 12V DC
Maximum pumping head 4,25m
Maximum flow rate 340L/h
Maximum working temperature 60°C
Color black


Warranty: 3 years
???? Warranty Terms

Uygulamaya ilişkin not
Lütfen yalnızca berrak şeffaf su soğutma sıvılarıyla birlikte kullanın. Pastel sıvılarının içindeki parçacıklar ve katkı maddeleri radyatör, pompa, soğutucu ve hortum gibi su soğutma ürünlerini tıkayabilir ve kalıcı hasar verebilir. Bu aynı zamanda üretici garantisinin de geçersiz kılınmasına neden olabilir.

4250197137430
1 Adet