EK-XRES 100 DDC MX 3.1 PWM (incl. pump) Combo Set - Modifiye Malzemecisi

EK-XRES 100 DDC MX 3.1 PWM (incl. pump) Combo Set

3831109843000

Yeni

İndirim!

Detaylar

Bu ürünün stoğu tükenmiş

650,75 TL

-5%

685,00 TL

Detaylar

Ayrıntılar:

EK-XRES 100 DDC 3.1 PWM MX (pompa dahil), EK-XRES 100 DDC 3.2 PWM'nin (pompa dahil) yüksek performanslı bir su soğutma pompası haznesi kombinasyonunun güç verimli bir çeşididir. Üretim maliyetlerini düşürmek, ancak yine de en iyi fiyata premium hidrolik performans sunmak için tasarlanmıştır.

Ünitenin çekirdeği, bağlantı için yalnızca bir adet 4 pimli PWM FAN başlığı kullanan, pazarda kanıtlanmış EK-DDC 3.1 PWM su pompasıdır. Bu ünite, fabrika çıkışına göre daha yüksek hidrolik performansı (% 15'e kadar) sunar.

PWM kontrolü, CPU sıcaklığınıza bağlı olarak otomatik pompa hız regülasyonu sağlar. Boş moddayken talep üzerine tam performans veya sessiz çalışma!

EK-XRES DDC MX serisi rezervuarlar, anti-siklon eki ile önceden monte edilmiş olarak gelir. Ek olarak, bir PU anti-vorteks köpüğü eklenmiştir.

Ana gövdede, biri giriş (haznede) ve biri (pompadan) bir çıkış olan iki G1 / 4 dişli bağlantı noktası bulunur. EK, EK-ACF serisi sıkıştırma tertibatlarının kullanılmasını önerir.

 

Tüp, yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılırken, pompa / rezervuar gövdesinin geri kalanı enjeksiyonla kalıplanmış kaliteli ABS malzemeden yapılır.

EK-Kablo Pompası test adaptörünün, döngüde sızıntı testi yaparken test amaçlı kullanılması ve tüm sistemi çalıştırmaya gerek kalmadan doğrudan PSU'ya bağlanması amaçlanmıştır.

Bu hazne, EK-RES X3 serisi hazneler tarafından kullanılan daha uzun tüplerle kolayca yükseltilebilir. Yedek tüpler EK Webshop aracılığıyla ayrıca satın alınabilir.

EK-XRES 100 DDC MX 3.1 PWM pompa rezervuar kombo da şunlardan biriyle yükseltilebilir:

EK-UNI Pompa Braketi (120mm fan) Dikey - 120mm tip fan delik düzenine sahip herhangi bir yere yatay veya dikey montaj için
EK-UNI Pompa Braketi (140mm fan) Dikey - 140mm tip fan delik düzenine sahip herhangi bir yere yatay veya dikey montaj için
EK-UNI Pompa Braketi (120mm fan) - 120mm tip fan delik düzenine sahip herhangi bir pozisyonda sadece bir yönde kurulum için
EK-UNI Pompa Braketi (140mm fan) - 140mm tip fan delik düzenine sahip herhangi bir pozisyonda sadece bir yönde montaj için
Bu birleşik ünitenin üstü, EK-RES X3 - Multiport TOP ve uygun uzunlukta olan bir EK-RES X3 - Dahili Tüp rezervuar büyüklüğünüze eklenerek bir giriş olarak kullanılabilir. İç Tüp, soğutma sıvısının haznenin içine sıçramasını önlemek ve soğutma sıvısı köpüklenmesini önlemek için önemlidir. Dahili giriş borusunun ucunun soğutucuya batırılması önerilir.

Pompa elektriksel ve mekanik özellikler:
- Motor: Elektronik olarak iletilen motor
- Anma gerilimi: 12V DC
- Güç tüketimi: 6W
- Maksimum basınç başlığı: 2.6m
- Maksimum akış: 500 L / s
- Maksimum ortam sıcaklığı: 10-50 ° C
- Maksimum sıvı sıcaklığı: 10-60 ° C
- Malzemeler: PPS-GF30, EPDM O-halkaları, Alüminyum oksit, grafit
- Güç konektörü: 4 Pimli PWM FAN konektörü
- Kablo uzunluğu: 50cm

Teknik veri:
- Hazne Çapı: 60mm
- Genel Yükseklik: 121mm dahil. pompa
- Montaj deliği deseni: 50x50mm

Operasyonel rejim:
- PWM görev döngüsü: ~% 20-100
- Varsayılan davranış: PWM geri besleme sinyali olmadığında% 100 görev döngüsünde çalışır

Kapalı:
- pompa / rezervuar birleşik ünitesi (pompa dahil)
- montaj vidaları ve plastik rondelalar
- allen anahtarı 2mm
- allen anahtarı 2,5mm
- girdap önleyici polieter siyah köpük
- Kurulum kılavuzu

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

EK-XRES 100 DDC MX 3.1 PWM (incl. pump) Combo Set

EK-XRES 100 DDC MX 3.1 PWM (incl. pump) Combo Set

İndirim!

Bir Yorum Yaz

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım