• Yeni

Alphacool EPDM Tube HF 13/10 3 Metre Hortum - Siyah

₺1.435,00
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

Alphacool'un Kurumsal Çözümler serisindeki EPDM tüp, asitlere, alkalilere ve dış etkenlere karşı yüksek direnciyle karakterize edilir ve geleneksel PVC tüplere kıyasla olağanüstü uzun ömürlüdür. Mat siyah hortum, zarif kadife görünümüyle su soğutmalı herhangi bir bilgisayarda hızla göz alıcı hale gelecektir.

EPDM'nin avantajı nedir?
Ticari olarak temin edilebilen PVC borularla karşılaştırıldığında, Alphacool'un EPDM borusu sıcaklığa çok daha dayanıklıdır ve 100 °C'nin çok üzerindeki çalışma sıcaklıklarına olanak tanır. EPDM Boru, daha yüksek su sıcaklıklarında bile boyutsal olarak stabil kalır ve hortumun daha dar bükülme yarıçapına veya bağlantılara sahip noktalarda bükülmesini önler. Böylece su döngüsünün sızması veya su akışının engellenmesi riski ortadan kaldırılır. Dış etkenlere karşı yüksek direnci Alphacool EPDM tüpünü son derece dayanıklı ve uzun ömürlü kılar.

Montaj
Alphacool EPDM tüpü, PVC tüpe kıyasla boyutsal olarak biraz daha stabildir. Bununla birlikte, daha dar bükülme yarıçaplarında bile zahmetsiz bir montaj için mükemmel bir esnekliğe ve esnekliğe sahiptir.

Bağlantı parçaları
EPDM boru, Alphacool Eiszapfen veya HF serisindeki tüm boru bağlantı parçalarıyla (uygun boyutta) kullanılabilir.

Teknik veri
Uzunluk : 3 m
Malzeme tüpü :  Etilen propilen dien kauçuk (EPDM, talksız)
Renk : mat siyah
Boru boyutu : Ø dış 13 mm / Ø iç 10 mm (toleranslar DIN ISO 33-02-1 E1'e göre)
Sertlik derecesi : 80° (± 5°) Shore A
Çalışma sıcaklığı :  -35° C ila +120° C

Download Datasheet PDF: Alphacool EPDM Tube 13/10 Black 3m (9,84ft) Retailbox

Uygulamaya ilişkin not
Lütfen yalnızca berrak şeffaf su soğutma sıvılarıyla birlikte kullanın. Pastel sıvılarının içindeki parçacıklar ve katkı maddeleri radyatör, pompa, soğutucu ve hortum gibi su soğutma ürünlerini tıkayabilir ve kalıcı hasar verebilir. Bu aynı zamanda üretici garantisinin de geçersiz kılınmasına neden olabilir.

4250197186414
1 Adet