PrimoChill PrimoFlex™ LRT 13-19mm 3 Metre Hortum - Atomic UV Yeşil - Modifiye Malzemecisi
İndirimli Fiyat! PrimoChill PrimoFlex™ LRT 13-19mm 3 Metre Hortum - Atomic UV Yeşil Görüntüle

PrimoChill PrimoFlex™ LRT 13-19mm 3 Metre Hortum - Atomic UV Yeşil

3831109850503

Yeni

İNDİRİM!

Detaylar

99,60 TL

-40%

166,00 TL

Detaylar

AYRINTILAR:

PrimoFlex ™ GELİŞMİŞ LRT ™ Boru, PC su soğutma endüstrisinde günümüzün gelişen standartları için tasarlanmış, formüle edilmiş ve üretilmiştir. Advanced LRT ™, daha geniş kapalı devre soğutma sistemlerinde çalışmasını sağlamak için dikkatlice formüle edilmiştir ve bu, şimdiye kadar oluşturulmuş en uyumlu su soğutma tüpünü oluşturur.

Düşük yarıçaplı Teknoloji
PrimoChill’in son derece düşük durometre PVC’nin ve daha sert bir polimer reçinenin özel karışımı, PrimoFlex ™ Advanced LRT ™ 'ye rakipsiz bükülme oranını ve dayanıklılığını verir. Kesin küçük yarıçaplı bükümlere ve çoklu yön değişikliklerine sahip laboratuvar kurulumlarında bile, Advanced LRT ™ boru bükülmeye ve çökmeye karşı dirençlidir, soğutma arızalarına veya sistem performansında düşüşe neden olabilecek bükülme olmadan daha sıkı kıvrımlara izin verir (diğerlerini kullanırken sık görülen bir sorun küçük markalar).

Görme ve Zihinde Açıklık
Pürüzsüz iç duvarlar kapalı döngü temizliğini iyileştirir. Advanced LRT ™ düz yüzeyi, boru çeperi üzerine partikül toplanmasını veya tutulmasını önler, böylece bakteri üremesi ve kirlenme potansiyelini azaltır. Yeni "dirençli" iç duvarları ile Advanced LRT ™, sisteminizin kurulu olduğu günkü kadar temiz görünmesini ve hissetmesini sağlar. PrimoFlex ™ ADVANCED LRT ™ 'de kullanılan yeni teknoloji, daha önce Pro LRT boru içine emdirilmiş olan antimikrobiyal gereksinimi ortadan kaldırdı. Sonuçlar PRO LRT ™ 'ye göre belirgin bir netlik artışıdır.

Özellikleri:
- Güvenilir / Tecrübeli Marka (PrimoFlex LRT)
- "Cam benzeri" saydamlık (Clear LRT)
- Üstün UV İletimi
- Logo Ücretsiz (tüp üzerinde baskı yok)
- İç Duvar esnekliği
- Çevreye karşı sorumlu, güvenli ve toksik olmayan bir ürün

Özellikler:
- DEHP Ücretsiz
- Fitalat içermez
- Kaliforniya’nın Prop 65 uyumlu
- FDA Onaylı malzemeler
- ROHS Uyumlu PVC

Boyutlar:
- İç çap (İD): 12,7 mm (1/2 ")
- Dış çap (OD): 19 mm (3/4 ")

25 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım