EK-FC980 GTX GPU Bloğu – Nickel (Original CSQ) - Modifiye Malzemecisi

EK-FC980 GTX GPU Bloğu – Nickel (Original CSQ)

3831109869260

Yeni

Ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir...

Detaylar

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

374,00 TL

Detaylar

AÇIKLAMA

Uyumlu Ekran Kartları Listesi için: http://www.coolingconfigurator.com/waterblock/3831109869260

EK-FC980 GTX, NVIDIA referanslı (NVA-1G401) tasarım GeForce GTX 980 serisi ekran kartları için yüksek performanslı tam kapaklı bir su bloğudur.

Su, bu kritik alanların üstünden doğrudan aktığı için GPU, RAM ve VRM’yi (voltaj regülasyon modülü) doğrudan soğutur ve bu sayede grafik kartı ve VRM’nin yüksek overclock’larda kararlı kalmasını sağlar. EK-FC980 GTX su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını ters yönde etkilemeden ters su akışı ile sorunsuz çalışır. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sağlar.

Taban nikel kaplı elektrolitik bakırdan yapılırken üst kısım kaliteli saten kaplama akrilik malzemeden imal edilmiştir. Üst ayrıca 3mm LED diyotları için önceden delinmiş iki yuvaya sahiptir. Sızdırmazlık ise kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç tutamaklar önceden kurulmuştur ve güvenlidir, ağrısız kurulum prosedürüne izin verir. Blok, kapalı M2.5 DIN7985 vidalar ile monte edilmiş ve orijinal NVIDIA arka plakasının yeniden kullanılmasına izin vermektedir.

EKWB, grafik kartınızın görünümünü iyileştiren ve devre kartı VRM bölümüne pasif soğutma sağlayan estetik tutucu arka plakanın (EK-FC980 GTX Arka Panel – Siyah, Nikel, Mavi, Kırmızı, Altın) satın alınmasını önerir.

Ayrıca EK-FC980 GTX su bloğu EVGA’nın fabrika çıkışlı olarak sıvı soğutma destekleyen NVIDIA GeForce GTX 980  HydroCopper serisinde tercih edilmektedir.

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım