EK-FC Trio RTX 2080 Ti Classic RGB GPU Block – Nickel+Plexi - Modifiye Malzemecisi

EK-FC Trio RTX 2080 Ti Classic RGB GPU Block – Nickel+Plexi

3831109817278

Yeni

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

996,30 TL

-10%

1 107,00 TL

Detaylar

EK-FC Trio RTX 2080 Ti Klasik RGB, NVIDIA Touring mimarisine dayanan MSI GeForce RTX 2080 Ti Oyun X Trio grafik kartları için yüksek performanslı, tam kapaklı bir su bloğudur. Su bloğu önceden takılmış 4 pimli 12V RGB LED şeridi ile birlikte gelir.

EK Classic Trio 

Bu su bloğu, GPU, RAM ve VRM'yi (voltaj düzenleme modülü) doğrudan soğutur, çünkü su bu kritik alanların üzerine doğrudan akar, böylece grafik kartı ve VRM'sinin yüksek overclock altında sabit kalmasını sağlar.

EK-FC Trio RTX 2080 Ti Klasik RGB su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için, soğutma performansını olumsuz yönde etkilemeden ters su akışıyla kusursuz bir şekilde çalışan merkezi bir girişli ayrıştırmalı soğutma motoru tasarımına sahiptir. Bu tür verimli soğutma, üst seviye grafik kartınızın daha yüksek artırma saatlerine ulaşmasını sağlar, böylece oyun ya da diğer GPU yoğun görevler sırasında daha fazla performans sağlar. Ayrıca, bu tasarım, daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına izin veren mükemmel hidrolik performans sunar.

Bloğun tabanı CNC nikel kaplı elektrolitik bakırdan, üst kısmı ise yüksek kalitede akrilik malzemeden imal edilmiştir. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk O-ringlerle sağlanır. Vidalı pirinç tırnaklar önceden monte edilmiştir ve güvenli ve ağrısız bir montaj prosedürü sağlar.

Bu ürün, tüm ana anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileriyle uyumludur. 4 pimli LED konektöründeki ok işaretinin, RGB başlığındaki + 12V işaretiyle aynı hizada olması gerekir.

EKWB, grafik kartlarınızın görünümünü iyileştiren estetik tutma arka plakası satın almanızı önerir. EK-FC RTX 2080 + Ti Klasik RGB - Nikel + Plexi su bloğu EK-FC Trio RTX 2080 + Ti Arka Plakası Klasik - Siyah ile uyumludur.

G1 / 4 "dişli bağlantı parçaları, FC terminalinin her iki tarafında da kullanılabilir ve çoklu GPU bağlantısı için lütfen GPU Terminalleri teklifimize bakın.

Teknik özellikler:

- RGB kablo uzunluğu: 30cm
- RGB konektör klasik 4 pinli (12+ G R B)

Kapalı:
- EK-FC Trio RTX 2080 Ti Klasik RGB - Nikel + Pleksi su bloğu

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

EK-FC Trio RTX 2080 Ti Classic RGB GPU Block – Nickel+Plexi

EK-FC Trio RTX 2080 Ti Classic RGB GPU Block – Nickel+Plexi

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar:

19 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım