EK-FC Radeon Vega GPU Block – Nickel - Modifiye Malzemecisi

EK-FC Radeon Vega GPU Block – Nickel

3830046994325

Yeni

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

1 016,10 TL

-10%

1 129,00 TL

Detaylar

EK-FC Radeon Vega, birden fazla AMD® Radeon® Vega tabanlı grafik kartı için yüksek performanslı tam kapaklı bir su bloğudur. Ayrıntılı uyumluluk listesi için lütfen Soğutma Yapılandırıcısı çevrimiçi uyumluluk sistemimizi kontrol edin!
 
Su, bu kritik alanların üstünden doğrudan aktığı için GPU, HBM2 bellek ve VRM’yi (voltaj regülasyon modülü) doğrudan soğutur; böylece grafik kartına ve VRM’nin yüksek overclock’larda sabit kalmasına izin verir. EK-FC Radeon Vega su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını ters yönde etkilemeden ters su akışı ile sorunsuz çalışır. Bu tür etkin soğutma, üst düzey grafik kartınızın daha yüksek artırma saatlerine erişmesini sağlayarak oyun veya diğer GPU yoğun görevler sırasında daha fazla performans sağlar. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sunar.
 
                                                 Radeon RX Vega Logo
 
Bloğun tabanı nikel kaplı elektrolitik bakırdan yapılırken üst kısmı kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır. Üst ayrıca 3mm diyotlar için önceden açılmış iki delik bulunuyor. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç ayırmalar önceden kurulmuştur ve güvenli, ağrısız kurulum prosedürüne izin verir.
 
EKWB, grafik kartınızın görünümünü iyileştiren ve devre kartı VRM bölümüne pasif soğutma sağlayan estetik tutucu arka plakanın satın alınmasını önerir. EK-FC Radeon Vega su bloğu Nikel ve EK-FC Radeon Vega Backplates.The EK-FC Radeon Vega su bloğunun Siyah sürümleri ile uyumlu olan aynı zamanda tüm Radeon Vega tabanlı ekran kartlarının fabrika arka kapaklardan ile uyumludur.
 
EK aynı zamanda birden fazla grafik kartının yüklenmesini kolaylaştırmak için orijinal iki yuvanın yerini alan tek yuvalı G / Ç desteğini de içerir ve GPU’yu muhteşem bir tek yuvalı çözüme dönüştürür.
Radeon RX Vega
Blok ayrıca, Terminal Terminali üzerinde özel bir plastik kapağa sahiptir. Bu eklenti, yan taraftan görülebilen Radeon logosunu ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Terminal kapağı çıkarılabilir, yan taraftan 2 adet vida ile donatılmıştır.
 
G1 / 4 “dişli armatürler FC terminalinin her iki tarafında da kullanılabilir EK-FC Terminali (DUAL, TRIPLE veya QUAD tipi) kullanılarak tek bir ATX form faktör anakart üzerinde dört adede kadar EK-FC Radeon su bloğu kullanılabilir sistem veya diğer ara bağlantı araçları.
 
EK-FC Radeon Vega su bloğu, tüm referans Radeon Vega Frontier Sürümü, Radeon RX Vega 64, Radeon RX Vega 56 tasarım tabanlı grafik kartlarıyla uyumludur. Geçerli uyumluluk listesi piyasada bulunan toplam 6 grafik kartını toplar, ancak her zaman olduğu gibi, kesin bir uyumluluk eşlemesi için EK Soğutma Yapılandırıcıya başvurmanızı öneririz.
 
Kutu:
– EK-FC Radeon Vega serisi su bloğu
– Vidalı pirinç ayırmalarla montaj mekanizması
– Gerekli montaj vidaları, somunlar ve pullar
– 2x EK fişi G1 / 4 “
– 6mm Allen anahtarı
– Termal pedler
– Termal yağ EK-TIM Ectotherm (1g)

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

EK-FC Radeon Vega GPU Block – Nickel

EK-FC Radeon Vega GPU Block – Nickel

Bir Yorum Yaz

19 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım