EK-Vardar EVO 140ER BB (500-2000rpm) Fan - Beyaz - Modifiye Malzemecisi

EK-Vardar EVO 140ER BB (500-2000rpm) Fan - Beyaz

3830046999917

Yeni

4 Öğeler

199,00 TL

Detaylar

EK-Vardar EVO, öncelikle en yüksek performanslı bilgisayar sıvı soğutma sistemleri için tasarlanmış ve inşa edilmiş endüstriyel sınıf yüksek statik basınçlı bilgisayar soğutma fanıdır. Şirket içinde geliştirilen ve ilk olarak 2014 yılında tanıtılan ünlü EK-Vardar hayranları şimdi yeni EK-Vardar EVO serisine dönüştü. Genişletilmiş PWM çalışma aralığına (ER) sahip EK-Vardar EVO fanları, mutlak sessiz fan çalışması için gerçek bir 0db deneyimi getiren özel bir Başlatma-Durdurma işlevine sahiptir. EK-Vardar EVO, tüm çalışma aralığı boyunca benzersiz performans sağladığı için bilgisayar radyatörü soğutması için en iyi seçimdir.

Vardar soğutma fanları ailesi, dağlardan Makedonya vadilerine doğru esen soğuk kuzeybatı rüzgarının bir türünü taşıyor. Bu, Moravia-Vardar boşluğundan aşağıya doğru eserken kanal etkisi ile güçlendirilmiş, kuzeyden soğuk koşulları Yunanistan'ın Selanik bölgesine getiren bir tür dağ rüzgarıdır. En sık kış aylarında, Doğu Avrupa üzerindeki atmosferik basıncın Ege Denizi'nden daha yüksek olduğu bir depresyonun arkasında esiyor.

EK Vardar EVO 140ER black

EK-Vardar fanlarının temel özellikleri şunlardır:

Yüksek statik basınç / düşük gürültü profili - diğer genel amaçlı bilgisayar soğutma fanlarının aksine, EK-Vardar fan ailesi özellikle bilgisayar sıvı soğutma sistemleri, yani radyatör soğutması için tasarlanmıştır. 7 fan kanadı tasarımı, fanın tüm çalışma aralığı boyunca düşük gürültü profilini korurken yüksek basınçlı çalışma için optimize edilmiştir. Vardar'ın tasarımı ve yapısı, yüksek performanslı hava soğutucular için veya toz filtreli kısıtlayıcı kasalar için kasa fanları olarak da çok uygundur.

Yüksek kaliteli motor ve yatak tertibatı - Yeni elektrik tasarımı, aktif olarak soğutulmuş motor sargıları ve 50.000 saatlik kullanım ömrüne (MTBF) sahip Çift Bilyalı rulman, yıllarca kesintisiz çalışmayı garanti eder. Fan hızı ayarı için Hassas Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM), talep üzerine performansa izin verir.

Sızdırmaz kenarlı fan muhafazası - Fan muhafazasının klasik, ancak etkili kare şekli, hidrolik kayıplar olmadan çekme (emme) veya itme (basınç) rejiminde optimum performans sağlar ve böylece sıvı soğutma radyatörlerinizin optimum soğutma kapasitesini sağlar. Fan çerçevesinin klasik şekli, bir radyatörde daha fazla fanı gruplandırırken kolay kablo yönlendirmesine de izin verir.

Varder Evo 0db

Zamansız tasarım - EK-Vardar EVO fanı, çok fazla dikkat çekmeden herhangi bir sıvı soğutma bilgisayarına zarif bir şekilde sığar. Tamamen beyaz renk şemasında sunulur, şık ve minimalist görünümlü bir EK-CoolStream sıvı soğutma radyatörü ile mükemmel uyum sağlar.

Mechanical and electrical specifications:
- Maximum speed: 2000RPM (+/- 10%)
- Rated Voltage: 12V DC
- Power Draw: 3.86W
- PWM Duty Cycle: 25-100% - ER (Extended Range)
- Connector: 4-pin PWM header
- Shaft bearing: Dual-Ball bearing
- Bearing durability: 50.000 hrs @ 40°C (MTBF)
- Dimensions: 140 x 140 x 25 mm

Performance characteristics:
- Max Air Flow: 108CFM = 184 m³/h
- Static Pressure: 3.15mm H2O = 30.9 Pa
- Sleeved cable length: 400 mm
- Noise Level: 40.7 dBA (100% PWM)

 

The scope of delivery:
- EK-Vardar EVO BB series fan
- self-tapping screws (4 pcs)

Designed and engineered by EK Water Blocks in Slovenia - Europe

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

EK-Vardar EVO 140ER BB (500-2000rpm) Fan - Beyaz

EK-Vardar EVO 140ER BB (500-2000rpm) Fan - Beyaz

Bir Yorum Yaz

21 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım