EK-Vardar F2-140 PWM Fan (AIO Predator 230mm) - Modifiye Malzemecisi

EK-Vardar F2-140 PWM Fan (AIO Predator 230mm)

3831109867600

Yeni

2 Öğeler

Dikkat: Stoktaki son ürün!

129,00 TL

Detaylar

EK-Vardar, en yüksek performanslı bilgisayar sıvı soğutma sistemleri için tasarlanmış ve üretilmiş endüstriyel sınıf yüksek statik basınçlı bilgisayar soğutma fanıdır. Bu ürün, bir yıllık geliştirme, CFD analizi, dikkatli motor seçimi ve yankısız oda testinin sonucudur.


 

Vardar olarak adlandırılan bu soğutma fanları ailesi, dağlardan Makedonya vadilerine kadar uzanan bir çeşit soğuk kuzeybatı rüzgarının adını taşıyor. Moravia-Vardar boşluğu boyunca havaya uçurulurken kuzeyden Yunanistan'ın Selanik bölgesine soğuk koşullar getiren bir kanal etkisi ile zenginleştirilmiş bir dağ geçidi rüzgarıdır. En sık kış aylarında, Doğu Avrupa üzerindeki atmosferik basınç Ege Denizi'nden daha yüksek olduğunda, bir depresyonun arkasında esiyor.

EK-Vardar, tüm çalışma aralığında benzersiz performans sağladığı için bilgisayar radyatörü soğutması için en iyi seçimdir.

EK-Vardar fanlarının temel özellikleri:

Yüksek statik basınç / düşük gürültü profili - diğer genel amaçlı bilgisayar soğutma fanlarının aksine, EK-Vardar fan ailesi, bilgisayar sıvı soğutma sistemleri, yani radyatör soğutma için özel olarak üretilmiştir. 7 kanatlı fan kanadı tasarımı, fanın tüm çalışma aralığında düşük gürültü profilini korurken yüksek basınçlı çalışma için optimize edilmiştir. Vardar'ın tasarımı ve yapısı da yüksek performanslı ısı borusu hava soğutucuları için çok uygundur.

Yüksek kaliteli motor ve rulman montajı - Kanıtlanmış elektrik tasarımı, aktif olarak soğutulmuş motor sargıları ve 50.000 saatlik kullanım ömrüne (MTBF) sahip Çift Bilyalı Rulman, yıllar boyunca kesintisiz çalışma sağlar. Faz genişliği modülasyonu (PWM) fan hızı, talep üzerine performans sağlar.

Sızdırmaz kenarlı fan muhafazası - Fan muhafazasının klasik ancak etkili kare şekli, hidrolik kayıplar olmadan çekme (emme) veya itme (basınç) rejiminde optimum performans sağlar, böylece sıvı soğutma radyatörlerinizin optimum soğutma kapasitesini sağlar.

Zamansız tasarım - EK-Vardar fanı, çok fazla dikkat çekmeden herhangi bir sıvı soğutma bilgisayarına ustaca oturur. Tek ve iki tonlu renk tasarımı, tek renkli fan çıkartması. Az ama öz.

Mechanical and electrical specifications:
- Speed: 1600 rpm (+/- 10%)
- Rated Voltage: 12V DC
- Power Draw: 1.57W
- PWM Duty Cycle: 30-100%
- Connector: 4-pin PWM header
- Shaft bearing: Double-ball bearing
- Bearing durability: 50.000 hrs @ 40°C (MTBF)
- Dimensions: 140 x 140 x 25 mm

Performance characteristics:
- Max Air Flow: 84 CFM = 143 m³/h
- Static Pressure: 1.90mm H2O = 18.6 Pa
- Sleeved cable length: 230 mm
- Noise Level: 31.6 dBA

 

Scope of delivery:
- EK-Vardar series fan
- self-tapping screws (4 pcs)

Designed and engineered by EK Water Blocks in Slovenia - Europe

24 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım