EK-Classic STC 10/16mm Hortum Rakoru - Nickel

₺66,00
Vergi dahil
Adet

EK-Classic STC 10/16 ( Yumuşak Boru Sıkıştırma ) Bağlantı parçaları, esnek yumuşak borularla kullanım için tasarlanmış 10/13 yumuşak boru sıkıştırma bağlantı parçalarıdır. Yüksek kaliteli bir kaplamaya sahip olan  EK-Classic STC Bağlantı Parçaları, özel döngü sıvı soğutma sisteminiz için estetik açıdan çekici ve güvenli bir seçenektir. Hiçbir ek markalama içermeyen, müdahaleci olmayan, minimalist bir görünüm.

Kilitleme halkası, halkanın altındaki boru duvarını sıkıştırır ve bu, esnek borunun bağlantı parçasının kancasından çekilmesini önler. EK-Classic STC bağlantı parçaları, nikel, siyah ve siyah nikel gibi en popüler üç renk seçeneğinde mevcuttur. 

Çengel ve halka CNC ile işlenmiş pirinçten yapılmıştır ve conta kaliteli kauçuk O-ringlerden yapılmıştır. 

Takma çengel yüzeyi pürüzsüzdür ve yeterli kavrama yüzeyine sahip değildir, ancak çubuğun iç kısmı 8 mm altıgen alyan anahtar kalıbı ile yuvalanmıştır. Bağlantı  parçasını takarken cildin parmak uçlarına zarar vermesini önlemek için bir Allen Anahtar 8mm (ayrıca satın alınır) kullanılması şiddetle tavsiye edilir  .  Diğer sıvı soğutma ürünlerine zarar gelmesini önlemek için lütfen alyan anahtarı 8mm kullanarak takma uçlarını takarken aşırı güç kullanmamanız tavsiye edilir !

Bu bağlantı parçaları, diğer tüm EK Su Blokları sıvı soğutma ürünleriyle uyumlu olarak garantilidir.

Teknik veri:

– Diş: G1 / 4 “BSP; 4,5 mm erkek diş uzunluğu
– Desteklenen boru: 10/16 mm İÇ / Dış Çap – (3/8″ / 5/8 “
İç Çap / DÇ) – Bir bağlantının dış çapı: 22 mm
– Montaj yüksekliği : 15,6 mm
– Uyumlu borular: PVC, EPDM, Norprene, silikon, çoğu esnek boru türü

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Nikel kaplı bağlantı parçalarınızın hasar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanmış, korozyon, kireç ve biyolojik inhibitörler içeren soğutucuların kullanılması zorunludur! EK, soğutucular bölümünde bu tür ürünlerden bir seçim sunuyor .
  • Bu bağlantının yalnızca doğru boyutta hortumla kullanılması zorunludur!
  • Su bloğunun hasar görmesini önlemek için alyan anahtarı 8mm kullanarak takma uçlarını takarken aşırı kuvvet uygulamayın!
  • Kilitleme halkasını bağlantı tırnağına sabitlemek için herhangi bir alet kullanmayın.
  • Bu ürün herhangi bir alüminyum Fluid Gaming  parçasıyla birlikte  KURULMAMALIDIR !
3831109815533
14 Adet