• -56%
Monsoon Chain Gun 16/10mm Hortum Rakoru - Kırmızı/Siyah
 • Monsoon Chain Gun 16/10mm Hortum Rakoru - Kırmızı/Siyah
 • Monsoon Chain Gun 16/10mm Hortum Rakoru - Kırmızı/Siyah

Monsoon Chain Gun 16/10mm Hortum Rakoru - Kırmızı/Siyah

₺137,00
₺60,28 56% kazanın
Vergi dahil
Adet

  • DEMO ÜRÜNDE KULLANILMIŞ OUTLET ÜRÜNDÜR!
  • KULLANIMA DAYALI ÇİZİK VE DEFORMASYONLARI MEVCUTTUR.
  • Monsoon'un ödüllü premium armatür serisinin üçüncü serisi
  • Zincir Silahı
  • Cesur bir ifade veren bir sıkıştırma bağlantısı arayan iCustom Sıvı soğutma meraklılarını hedeflemektedir.

 

Monsoon'un ödüllü premium teçhizat serisinin üçüncü serisi olan Zincir Tabancası, yüzünüzde cesurca esir almayan bir ifade veren bir kompresyon bağlantısı arayan inşaatçıları hedefliyor. Altı vurgulu renkli namlu tutan çift tabanca metal siyah işlenmiş pirinç montaj halkaları ile tematik tasarım, aşırı ateş gücüne bir saygı duruşu niteliğindedir. Predator veya BFG'yi düşünün ve resmi anlıyorsunuz.

 

Sıkıştırma halkası bileşenleri de dahil olmak üzere tamamen denizcilik sınıfı pirinçten hassas şekilde işlenmiş, metal uyumluluğu veya korozyon konusunda endişelenmeden yapınıza odaklanmanıza olanak tanır. Çengel, boyut olarak US Quarter'a benzer (yaklaşık 25 mm çapında) herhangi bir madeni para için uygun bir radyal kesim yuvasına sahiptir. Sıkıştırma halkası sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda benzersiz tasarımı parmaklarınızla kavramayı kolaylaştırır ve tamamen ağrısızdır.

Mevcut vurgu renkleri, tüm sıkıştırma bağlantı parçalarımız, standart döner parçalarımız, ışık portu döner elemanlarımız, durdurma tapalarımız, LED fişlerimiz, sıcaklık sensörü fişlerimiz, Silver Bullet antimikrobiyal fişlerimiz ve rezervuarlarımız dahil olmak üzere, Monsoon'un tüm kaplama serisiyle eşleşir, böylece eşleştirebilirsiniz , tam bir güvenle kontrast veya aksan. O-Halkalar, yıllarca sorunsuz ve sorunsuz hizmet sağlayan birinci sınıf silikonlardır ve endüstri standardı G 1/4 dişlere sahip geniş bir ürün yelpazesinde kolay sızıntı olmadan kurulum için biraz büyük boyuttadır.

 

Özellikler:

- Sıkıştırma halkası da dahil olmak üzere tamamen denizcilik sınıfı pirinçten hassas şekilde işlenmiştir, bu nedenle asla metal uyumluluğu veya karışık metal korozyonu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
- Monsoon'un 10 renginin ve kaplamasının tamamında mevcuttur, böylece tüm standartlarımızla eşleşebilir veya bunları vurgulayabilirsiniz - Rotaryler, Light Port Rotaryler, tam fiş serisi ve tüm rezervuar serimiz.
- Endüstri standardı G 1/4 dişler ve en yüksek kaliteli birinci sınıf silikon O-halkalar.
- Dikenler, blokları daha iyi kavramak için tırtıklı tabana sahiptir. Ayrıntılar için resimlere bakın.
- Tekli veya bütçe dostu Dörtlü Paket olarak mevcuttur.
- İnce veya kalın cidarlı tüp için bol tüp boyutu seçeneği sunan üç popüler boyutta mevcuttur.
- Her kalitede 3/8 ”x 5/8” (9 mm x 15 mm) esnek tüpe uyar.

0786471162743
12 Adet