EK-Supremacy EVO CPU Block - Acetal+Nickel - Modifiye Malzemecisi

EK-Supremacy EVO CPU Block - Acetal+Nickel

3831109800072

Yeni

3 Öğeler

Dikkat: Stoktaki son ürün!

589,00 TL

Detaylar

EK-Supremacy EVO, 2012’de piyasaya sürülen bir EK-Supremacy amiral gemisi performans su bloğunun bir gelişimidir. Bir yıldan uzun süren bir geliştirme, CFD analizi ve sıkı test, artık diğer ürünlerle karşılaştırılmayan en üst düzeyde performansa neden olmuştur. Market.

EK-Supremacy EVO, hata önleme ve aletsiz kurulum sunan evrensel bir montaj mekanizması ile tüm modern CPU yuvalarına uyan evrensel bir CPU su bloğu. Sonuç her zaman en iyi performansı veren mükemmel bir kurulumdur. EK-Supremacy EVO gerçekten performans meraklıları için yalnızca ürün. Anahtar özellikler:

– Eşsiz termal performans – En popüler LGA-1150 ve LGA-2011 işlemcilerinde 2,2 ° C’den daha iyi performans.
– Tam akışlı tasarım – Düşük hidrolik kısıtlama, bu ürünün zayıf su pompaları kullanılarak kurulumlarda kullanılmasına olanak tanır.
 Todüler tasarım – Çeşitli ekler ve püskürtme uçları kullanan performans, CPU entegre ısı yayıcı (IHS) ile optimum temas sağlayarak maksimum performansı ortaya çıkaracak şekilde daha ince ayarlanabilir.

EK-Supremacy EVO, öncekiyle aynı soğutma motorunu kullanıyor. Soğutma sıvısı püskürtme borusunun ağızlığı vasıtasıyla ivme kazanır ve çok fazla ince kanallardan geçerek türbanlı olarak yoluna devam eder ve bu da aşırı ısı dağılımı yüzey alanı sağlar. Özel olarak tasarlanmış ve dikkatle işlenmiş bakır taban (bazen ‘soğuk levha’ olarak anılır), piyasada bulunan en saf bakırdan yapılır ve daha da parlak bir şekilde ayna parlaklığına tabi tutulur. Bu, EK-Supremacy EVO’nun soğutma performansını tek başına büyük ölçüde geliştirir.

Enjeksiyon, enjeksiyonla kalıplanmış ABS polimerden yapılırken CNC işlenmiş POM Acetal’den yapılmıştır.

Desteklenen işlemci soketleri:

- Intel LGA-775
- Intel LGA-1150/1151/1155/1156
- Intel LGA-1366
- Intel LGA-2011(-3)
- AMD Sockets: 939, 754, 940
- AMD Sockets: AM2, AM2+, AM3, AM3+,FM2, FM2+, AM4

Intel AMD Supremacy Complatibility

Enclosed: 
- EK-Supremacy EVO series water block 
- EK-Supremacy EVO PreciseMount mounting mechanism
- EK-Supremacy Backplate system (Intel LGA-1366 & AMD AMx Backplate; Intel LGA-115x Backplate ; rubber gasket)
- Additional AMD Socket mounting plate
- TIM / thermal grease: Gelid GC-Extreme (EKWB 1.5g)

Dikkat:
– Dar sunucu tipi LGA-2011 varsayılan olarak desteklenmiyor – Montaj plakası Supermacy LGA-2011 Narrow ILM, bu su bloğunu dar sunucu tipi LGA-2011 anakartlarına yüklemek için zorunludur.

28 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım