• -50%
  • Yeni

EK-Supremacy EVO CPU AM4 Block - Copper/Plexi

₺3.990,00
₺1.995,00 50% kazanın
Vergi dahil

NOT: Kullanılmış, bakım ve temizlikleri yapılmış OUTLET üründür. Üst seviye AM4 soğutma projeleriniz için ekonomik performanslı çözümdür...

Adet
Stoktaki son ürünler

NOT: Kullanılmış, bakım ve temizlikleri yapılmış OUTLET üründür. Üst seviye AM4 soğutma projeleriniz için ekonomik performanslı çözümdür... 

EK-Supremacy EVO, 2012'de tanıtılan EK-Supremacy amiral gemisi performanslı su bloğunun gelişmiş halidir. Bir yıldan fazla süren aralıksız geliştirme, CFD analizi ve sıkı testler artık piyasadaki diğer hiçbir ürünle karşılaştırılamayan üstün performansla sonuçlanıyor. Market.

EK-Supremacy EVO, yeni AM4 soketine uygun evrensel bir CPU su bloğudur, ayrıca tüm eski AMD soketli (AM3+, AM3, AM2, AM2+, FM2, FM2+, 939, 754) anakartlara uyar ve önceden monte edilmiş bir hatayla birlikte gelir -Stok AMD arka plakasına takılan montaj mekanizmasını önler. Sonuç, her seferinde en iyi performansı sağlayan mükemmel bir kurulumdur.EK-Supremacy EVO gerçekten performans arayan meraklılara yönelik tek üründür. Temel özellikler şunlardır:

- benzersiz termal performans - çoğu popüler AMD işlemcide 2,2°C'nin üzerinde daha iyi performans.
- çok yüksek akışlı tasarım - düşük hidrolik kısıtlama, bu ürünün daha zayıf su pompalarının kullanıldığı kurulumlarda kullanılmasına olanak tanır.
- modüler tasarım - çeşitli ek parçalar ve jetler kullanılarak, CPU entegre ısı dağıtıcı (IHS) ile optimum temas sağlanarak maksimum performansı ortaya çıkarmak için performansa daha fazla ince ayar yapılabilir.

EK-Supremacy EVO AMD 

EK-Supremacy EVO önceki modelle aynı soğutma motorunu kullanıyor. Soğutma sıvısı, jet plakasının nozulunda hızlanır ve aşırı ısı yayan yüzey alanı sağlayan çok sayıda çok ince kanal boyunca türbülanslı bir şekilde yoluna devam eder. Özel olarak tasarlanmış ve dikkatle işlenmiş bakır taban (bazen 'soğuk plaka' olarak anılır), piyasada bulunan en saf bakırdan yapılır ve mutlak ayna görünümüne kadar daha da parlatılır. Bu tek başına EK-Supremacy EVO'nun soğutma performansını büyük ölçüde artırır.

Üst kısım CNC ile işlenmiş akrilik camdan yapılırken, ek parça enjeksiyonla kalıplanmış şeffaf MABS polimerden yapılmıştır. Pleksi üst modellerde 3 mm LED diyotların kolay kurulumu için iki yuva bulunur.

CPU socket compatibility:
- AMD Socket AM4
- AMD Sockets: 939, 754, 940
- AMD Sockets: F, C32
- AMD Sockets: AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2, FM2+

AMD Supremacy Compatibility

Enclosed:
- EK-Supremacy EVO AMD series water block
- EK-Supremacy EVO mounting mechanism 

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Bir arka plaka dahil değildir! Su bloğu önceden mevcut stok AMD arka plakasına monte edilir.
  • Bu ürün herhangi bir alüminyum Fluid Gaming parçasıyla birlikte TAKILMAMALIDIR!
3831109800430
1 Adet