• -29%

EK-Supremacy Classic RGB INTEL/AMD - Nickel + Plexi

₺821,00
₺582,91 29% kazanın
Vergi dahil

OUTLET!

Adet
Stoktaki son ürünler

Test amaçlı demo kurulumda kullanılmış OUTLET üründür! Kutu içeriği ve durumu sıfırdan farksız Fırsat ürünüdür!

EK-Supremacy Classic RGB, modern Intel işlemciler için yüksek kaliteli, kaliteli bir CPU su bloğudur. Çekirdek meraklıların ve talepkar kullanıcıların ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyacak klasik, piyasada kanıtlanmış bir tasarıma sahiptir!

EK Supremacy Classic RGB water block

EK-Supremacy Classic RGB su bloğu, ödüllü EK-Supremacy CPU su bloğu soğutma motorunun basitleştirilmiş bir revizyonunu kullanır ve performans ve optimum soğutma sıvısı akışı için daha da ince ayarlanmıştır! Düşük hidrolik akış kısıtlaması, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan kurulumlarda veya daha sessiz çalışma için daha düşük pompa hızlarında kullanılmasını sağlarken yine de en yüksek performansı elde eder! Su bloğu ayrıca, standart bir 4 pimli 12V RGB başlığına bağlanan basit, anlaşılır bir RGB yıldırım uygulamasıyla birlikte gelir.

Bloğun üst kısmı CNC ile işlenmiş yüksek kaliteli akrilik camdan yapılmıştır. Her EK-Supremacy Classic su bloğu, piyasadaki en saf bakırdan yapılmış ve nikel elektrokaplama ile işlenmiş, hassas bir şekilde işlenmiş bir bakır tabanla (bazen "soğuk levha" olarak anılır) gelir.

 

EK RGB All

Bu ürün, tüm büyük anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileriyle uyumludur. 4 pinli LED konektör üzerindeki ok işareti, RGB başlığındaki + 12V işareti ile hizalanmalıdır. LED şeridi başka bir LED şerit ile değiştirmek için iki vidayla monte edilen LED şerit kapağını kolayca çıkarabilirsiniz.

Teknik özellikler:

- RGB cable length: 30cm
- RGB connector classic 4-pin (12+ G R B)

CPU soket uyumluluğu:

- Intel LGA-1150/1151/1155/1156

- Intel LGA-2011(-3)

- Intel LGA-2066

EK-CPU Classic RGB Intel - Nickel RGB Compatibility

- AMD AM4

EK-Supremacy Classic RGB AMD water block Compatibility

Enclosed: 

- EK-Supremacy Classic RGB CPU block

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

Nikel kaplı su bloğunuzun hasar görmesini önlemek için, özel olarak tasarlanmış, korozyon, kireç ve biyolojik inhibitörler içeren soğutucuların kullanılması zorunludur! EK, soğutucular bölümünde bu tür ürünlerden bir seçim sunuyor.
4 pinli LED konektör üzerindeki ok işareti, RGB başlığındaki + 12V işareti ile hizalanmalıdır.

3831109813614
1 Adet