EK-Supremacy MX UNI CPU Block - Modifiye Malzemecisi

EK-Supremacy MX UNI CPU Block

3831109800331

Yeni

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

474,00 TL

Detaylar

EK-Supremacy MX, sınıfındaki en iyi soğutma performansını sağlayarak para için olağanüstü bir değer sunar. EK-Supremacy EVO ile aynı soğutma motoru üzerine inşa edilmiş olup aynı hidrolik performansı ve neredeyse aynı termal performansı sunar.

Anahtar özellikler:

- ultra yüksek termal performans - sadece hafifçe basitleştirilmiş bakır taban, EK-Supremacy MX'in EK-Supremacy EVO ile neredeyse aynı soğutma potansiyelini elde etmesini sağlar.
- çok yüksek akışlı tasarım - düşük hidrolik kısıtlama, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan kurulumlarda kullanılmasını sağlar.
- önceden monte edilmiş montaj mekanizması - özellikle Intel® LGA-2011 (-3) platformunda hızlı kurulum.

 

EK-Supremacy MX, EVO modeliyle aynı soğutma motorunu kullanır. Soğutma sıvısı, jet plakasının nozülünden geçerek hızlanır ve türbülanslı olarak, aşırı ısı dağıtıcı yüzey alanı sağlayan çok ince kanallardan geçerek yoluna devam eder. Özel olarak tasarlanmış ve dikkatle işlenmiş bakır taban (bazen "soğuk plaka" olarak adlandırılır), piyasada mevcut olan en saf bakırdan yapılır ve mutlak ayna yüzeyine daha fazla parlatılır. Bu tek başına EK-Supremacy MX'in soğutma performansını büyük ölçüde artırır.

Üst kısım ve insert enjeksiyon kalıplanmış saydam MABS polimerinden yapılırken, kapak siyah anotlanmış fırçalanmış alüminyumdan yapılmıştır. Yarı saydam üst çeşitler 3mm LED diyotların kolay montajı için iki yuvaya sahiptir.

Montaj mekanizması CPU su bloklarına önceden monte edilmiş olarak gelir ve yerinde tutmak için bir segman ile sabitlenir. Bu tasarım, özellikle Intel® LGA-2011 (-3) platformlarında cayır cayır yanan bir hızlı kurulum sağlar!

Bu su soğutma bloğu CPU soketleriyle uyumludur:
– Intel LGA-1150/1151/1155/1156
– Intel LGA-2011 (-3)
– Intel LGA-2066
– AMD Soketi AM4

Intel AMD Üstünlüğü Uyumluluğu

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım