EK-Velocity - AMD Nickel + Plexi - Modifiye Malzemecisi

EK-Velocity - AMD Nickel + Plexi

3831109810095

Yeni

1 Nesne

Dikkat: Stoktaki son ürün!

589,00 TL

Detaylar

EK-Velocity AMD, modern AMD işlemciler için yeni yüksek performanslı amiral gemisi üstün kaliteli CPU su bloğudur. Meraklılar ve talepkâr kullanıcılar için de çok sayıda varyasyon ve seçenek sunacak yeni bir tasarıma sahiptir!

EK Velocity serisi CPU su blokları, ödüllü EK CPU su bloğu soğutma motorunun 5. neslini gömdü, performans ve optimum soğutma sıvısı akışı için daha da ince ayar yaptı! Düşük hidrolik akış kısıtlaması, bu ürünün daha sessiz su pompaları veya daha sessiz çalışma için daha düşük pompa hızları kullanan kurulumlarda kullanılmasını sağlarken, yine de en yüksek performansı elde etmenizi sağlar!

EK Velocity su bloğu Nikel Pleksi

Piyasada bulunan en saf bakır, yoğun bir mikro kanatçık yapısına hassas bir şekilde işlenen EK-Velocity soğuk plaka için kullanılır. Temas yüzeyinin kendisi, CPU IHS ile daha iyi temas için makineyle parlatılmıştır. Su bloğunun bu versiyonu, Akrilik üst parça gibi CNC ile işlenmiş camlı nikel kaplı bir soğuk plakaya sahiptir.

Yeni soğutma motoru, daha hassas bir yay kontrolüne izin veren daha kalın bir jet plakası ile birleştirilen üstten entegre jet nozulu ile karakterize edilir. Basitleştirilmiş su bloğu yapısı, daha optimize edilmiş bir soğutma sıvısı akışı ve daha kolay bakım sunar.

Blok, güçlendirilmiş bir tutma braketi ile donatılmıştır ve birlikte verilen montaj kiti, gerekli tüm montaj vidalarını, montaj yaylarını, bir AMD AM4 arka plakasını, kauçuk arka plaka contasını ve küçük bir Termal Grizzly Hydronaut yüksek performanslı termal macunu tüpünü içerir. EK-Velocity CPU su bloğu, AMD AM4 soketlerini kutudan çıkaran, hata önleyici, aletsiz kurulum sunan evrensel bir montaj mekanizmasına sahiptir. Montaj vidaları aerodinamiktir ve daha fazla estetik mükemmellik için eskisinden daha küçüktür.

CPU soket uyumluluğu:
– AMD AM4

EK-Velocity AMD su bloğu Uyumluluğu

Slovenya’da üretildi – Avrupa!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

  • Bu ürün, herhangi bir alüminyum EK Sıvı Oyun Parçası ile monte edilmemelidir!
  • Korozyon, kireç ve biyolojik inhibitörler içeren özel olarak tasarlanmış soğutucuların kullanılması, nikel kaplı su bloğunuzun hasar görmesini önlemek için zorunludur! EK, soğutma sıvısı bölümünde bu tür ürünlerin bir seçkisini sunmaktadır .

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

istanbul ikinci el eşya kiralik bahis güngören web tasarım