EK-Quantum Torque Rotary 90° - Black

₺339,00
Vergi dahil
Adet

EK-Quantum Torque (Adaptör Bağlantısı) - Siyah, G1/4" dişlere sahip döndürülebilir açılı (90°) bir adaptördür. Kesme silindiri biçimindedir, çok sağlamdır ve döner bağlantıda sıfır hareket vardır . Bu Quantum Line adaptörü, yüksek kaliteli Saten Siyah kaplamalı CNC ile işlenmiş pirinçten yapılırken conta kaliteli kauçuk O-halkalardan yapılmıştır. Siyah EK-Quantum Torque serisi bağlantı parçaları, seviyeyi azaltmak için kasıtlı olarak iç tarafa boyanmamıştır. döngüdeki olası kirleticiler.  Gelecekteki birçok yapıya dayanacak son derece güvenli ve sağlam bir parçadır.

Adaptör, su soğutmalı sisteminizdeki boru olanaklarını genişletmek için G1/4" dişli bağlantı parçalarının bağlanmasına izin vererek daha kolay bükülmeler ve daha iyi erişilebilirlik sağlar.

EK-Quantum Torque serisi ürünler, prestijli iF Tasarım Ödülü'nü aldı. Sağlam ve endüstriyel bir estetik, onları oluşturmak için kullanılan hassas üretim süreçlerini vurgulayarak Torque ailesini diğerlerinden ayırır. Ek olarak, meraklılar, armatür hattına kişisel bir vurgu vermek için benzersiz bir renk halkası ekleyebilir. Torque armatür ailesi, bir PC içindeki sıvı soğutma bileşenleri ve boru sistemi arasında güvenli ve modüler bir bağlantı sistemi sunar. Quantum Torque serisi ürünler açılı adaptörleri, döner ve statik uzatıcıları, ayırıcıları, G1/4" tapaları, tahliye vanalarını, bağlantı parçalarını ve çok daha fazlasını kapsar.

Teknik özellikler:
- Malzeme: nikel kaplı pirinçten yapılmıştır
- İş Parçacığı:
* G1/4" BSP; 4,5mm erkek diş uzunluğu
* G1/4" BSP, 6mm dişi diş uzunluğu
- Dış çap: 23mm
- Kurulu yükseklik: 31,5mm
- Yüksek kaliteli NBR o-ring ile sızdırmaz hale getirilmiştir.

ROHS compliant!

3831109814475
10 Adet